«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», – сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен.

P1010291

28 лютого студенти-практиканти 61М-Б групи факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського НПУ ім. О.Довженка Вікторія Вєтрова, Юлія Штик, Людмила Карась, Дар’я Дзидза зі студентами І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта та студентами ІІІ курсу спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) здійснили подорож у чудове царство квітів, що супроводжувалась розповідями про квіти, віршами, загадками, змістовною мультимедійною презентацією з відеофрагментами, де кожен слайд був приурочений відповідній квітці. Цікавою була виставка лікарських рослин рідного краю.

Захід організувала викладач Людмила Буц.

P1010261

P1010296