joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Загальне фото

Студенти професійно-педагогічного коледжу у складі команди ФСК «Гармонія» (тренер Фелікс Колтаков) взяли участь у чемпіонаті України з жиму штанги лежачи, що проходив в місті Коломия (Івано-Франківська область), де в черговий раз довели, що їм у спорті немає рівних.

Катерина Поцелуєва двічі стала чемпіонкою України. Першу золоту медаль вона завоювала в жимі штанги лежачи серед дівчат в екіпіровці у ваговій категорії до 52 кг з результатом 72.5 кг, а другу – у класичному жимі штанги лежачи у ваговій категорії до 52 кг з результатом 62,5 кг.

Фото 1

Артур Зальотов, який є майстром спорту міжнародного класу, зайняв 2 місце в жимі штанги лежачи в екіпіровці у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків з результатом 290 кг. Цей результат є новим рекордом України серед юніорів! Також Артур в класичному жимі штанги лежачи (без використання спеціального екіпірування) у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків зайняв 3 місце з результатом 197,5 кг.

Фото 2

Іван Колтаков став срібним призером чемпіонату України в жимі штанги лежачи серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг з результатом 137,5 кг.