21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Рідна мова – та, що перша засвоюється дитиною і залишається зрозумілою і близькою впродовж всього життя.

P2210008

Студенти-практиканти 61-У групи факультету філології та історії Глухівського НПУ ім. О.Довженка Марія Загарія та Анна Сокольцова запросили першокурсників професійно-педагогічного коледжу на свято рідної мови «Слово моє рідне, слово українське!». На заході майбутні викладачі словесності розповіли про історію свята, читали поезію сучасних авторів про українську мову, влаштували вікторину для визначення кращих знавців мови. Цікавою та пізнавальною була й соціальна реклама із закликом спілкуватися рідною мовою, і зізнання в коханні найпоширенішими мовами світу. В організації свята допомагали і студенти І курсу коледжу спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 012 Дошкільна освіта: Вікторія Цибата, Анна Журомська, Катерина Кандиба, Ірина Луговик.

Захід організувала викладач Оксана Сорока.

Студенти І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта разом з викладачем Людмилою Корзюковою підготували тематичну газету «21 лютого – Міжнародний день рідної мови».

P2210006

P2210004