07лютого в коледжі проходила інтелектуальна гра з англійської мови «Whoisupper (Хто зверху?)» між командами дівчат 31ДО групи та хлопців  31Тр групи, підготовлена викладачем англійської мови Людмилою Федотенко.

P2070052

Учасники гри – Аліна Антипенко, Анна Коломієць, Марина Курмаз, Альона Донець, Микола Гавриленко, Олександр Гончаров, Володимир Цуканов, Михайло Ювченко намагалися відповісти на вічне питання людства «Хто все ж таки – найрозумніший, жінки чи чоловіки?».

Ще до початку першого раунду між капітанами команд було проведено змагання «Дивоглядки», яке й вирішило кому слід розпочинати гру та налаштувало учасників на позитивний настрій.

Гра була надзвичайно напруженою й водночас веселою. Хлопці й дівчата англійською описували своє студентське життя, змагалися в конкурсах «Find the words (Знайди слова)», «True or False?/ Вірно чи невірно?», намагалися відгадати, у кого вони перевтілилися, ставлячи запитання своїм командам під час раунду, що мав назву «Who am I? (Хто я?)».

Дівчата показали майстер-клас у конкурсі «What is the text about? (Про що текст?)», показуючи команді жестами, про що ж саме йшлося в тексті, а хлопці, у свою чергу, дали фору у конкурсі “The battle of captains (Битва капітанів)”, де капітан команди – Микола, з’ївши першим половинку лимона, завершив конкурс фразою «The student’s life is so sweet! (Студентське життя таке солодке!)».

Шанси на перемогу у команд були однаковими в конкурсі «Players in a line (Гравці в ряд)», коли дівчата відгадували, хто в команді хлопців є найстаршим і хто – наймолодшим, а хлопці розмірковували про хобі дівчат.

Надзвичайно активними були уболівальники обох команд, які весь час підтримували своїх гравців оплесками та жвавими вигуками, а також намагалися довести журі, що їхня команда – найрозумніша, найактивніша, найзавзятіша в конкурсі уболівальників «The eloqution of the fans (Красномовство уболівальни-ків)».

Перемогу з рахунком 41/36 здобула команда дівчат, а члени журі, у складі заступника директора з НВР Зої Туряниці, викладачів англійської мови Людмили Корзюкової та Тетяни Дворянової, нагородили команди дипломами за активну участь у грі й уручили заохочувальні призи команді переможців.

P2070007

P2070008