Водно-болотні угіддя – це місця, де вода є основним середовищем існування рослин та тварин. Вони утворюються там, де вода знаходиться біля поверхні землі або тонким шаром покриває землю.

З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь (2 лютого), з метою формування екологічної свідомості студентської молоді, усвідомлення важливості та необхідності охорони природних ресурсів рідного краю у професійно-педагогічному коледжі викладачі біології Людмила Буц та Наталія Приходько з 2 по 9 лютого організували та провели наступні заходи: випуск тематичної газети «Водно-болотні угіддя»; кінолекторій «Вода – це життя», виставку плакатів «Ми – проти знищення водно-болотних угідь», еколого-освітню лекція «Водно-болотні угіддя», виставку фотоматеріалів «Флора і фауна боліт. Цікаві та красиві моменти».

Активними учасницями заходів були студенти І курсу: Ірина Луговик (11ДО), Катерина Кандиба (11ДО), Людмила Гулакова (11ДО), Альбіна Муренко (11ДО). Завідуюча читальною залою Глухівської районної бібліотеки Ніна Шубнікова презентувала літературу з даної теми, що є в наявності у бібліотеці, та розповіла про водно-болотні угіддя Сумщини.

P2050070

P2050071