ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

В усьому світі та в нашій державі особливо гостро постала проблема утилізації та переробки сміття.

Майже в усіх країнах Європи діють суворі правила щодо сортування сміття для його подальшої переробки. Найбільших успіхів у вирішенні цієї проблеми домоглися Швейцарія, Німеччина і Швеція, де люди самі попередньо сортують понад 80% відходів. У Данії, Бельгії, Швейцарії, Нідерландах, Австрії, Франції, Італії, США та Японії не тільки сортують відходи, але і використовують тверде сміття як вторинну сировину.

В Україні на законодавчому рівні «забороняється з 1 січня 2018 року захоронення на полігонах неперероблених (необроблених) побутових відходів».У той же час дотепер в нашій країні не існує чітко налагодженої системи роздільного збору сміття.

Однак, в Україні активно працюють громадські активісти, а також є приклади запровадження сортування сміття місцевою владою деяких міст.

Щоб привернути увагу студентської молоді та викладачів, у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського НПУ ім. О.Довженка 8 лютого викладачем фахових циплін Тетяною Биковою було проведено захід на тему «Студентський TRASH-ART». Перша частина заходу – інформаційна – була присвячена ознайомленню присутніх з проблемою сортування сміття, утилізації та переробки сміття та альтернативним напрямом мистецтва TRASH-ART.

Представники треш-арту, найбільш відомими серед яких є: ХаШульт, Том Евері, Том Дайнінгер, Тім Ноубл,СьюВебстер та інші використовують у якості матеріалу для творчості зіпсовані, використані речі, папір, пластик, скло тощо, які люди викидають на звалище.

Друга частина заходу – креативна – відбулася в гуртожитку того ж дня. Студентам було запропоновано принести використані, непотрібні канцелярські вироби та різноманітні частини пластикової упаковки. Усе принесене було використано для виготовлення творчого зразка студентського треш-арту. Креативний підхід студентів у процесі спільної творчої діяльності видозмінив ідею створення треш-квітки у треш-дерево, потім у треш-тварину. Кінцевим результатом стала фантастична треш-істота.

За словами студентів, такими істотами може бути заселена наша планета у майбутньому, якщо ми не змінимо свій образ мислення, якщо не будемо намагатися змінити світ у якому живемо!

Особлива подяка висловлюється найбільш активним і не байдужим студенткам 21ТЛ групи Дар’ї Боковій та Ірині Сороці.

 

IMG 2336

 

IMG 2338

 

IMG 2340

 

IMG 2347

 

IMG 2329

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru