01У ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2024 року.

02Дипломи фахового молодшого бакалавра отримали випускники спеціальностей: 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 012 Дошкільна освіта, 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

03З вітальним словом виступили директорка коледжу Ірина Бояринова та почесна гостя заходу – перший проректор Глухівського НПУ ім. О. Довженка Марина Хроленко.

04Дипломи з відзнакою отримали: Юлія Шинкаренко (спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура), Дар‘я Гордієнко, Марина Милютіна, Єлизавета Нікішина (спеціальність 012 Дошкільна освіта), Ярослав Боженок (спеціальність 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)), Дмитро Шепет (спеціальність 015.38 Професійна освіта (Транспорт)). Їм також вручили грамоти ректора Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

05Дар‘я Гордієнко та Єлизавета Нікішина отримали статуетки «Зірка коледжу».

06Дар‘ї Гордієнко та Ярославу Боженку було надано право встановити патріотичний флагшток перед центральним входом до коледжу.

07Грамотами було нагороджено студентів-випускників, які брали активну участь у громадському житті коледжу, займалися волонтерством, мали спортивні досягнення, допомагали в роботі Центру розвитку дитини, що функціонує в закладі освіти.

08Також директорка коледжу вручила подяки батькам випускників коледжу за співпрацю із закладом освіти та за гідне виховання дітей.

09Захід пройшов з дотримання усіх вимог безпеки воєнного стану.

10Бажаємо нашим випускникам успішно реалізувати усі свої задуми та плани, бути гідними громадянами своєї країни та працювати на благо України.