28 червня керівниками практики Тетяною Биковою та Валентиною Сєврюковою було проведено захист технологічної практики зі студентами 11 ТЛС та 12 ТЛС груп спеціальності 015 Професійна освіта спеціалізації 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».

02Практика тривала чотири тижні в дистанційному форматі. Завдяки наполегливості та відповідальності студенти виконали індивідуальні та виробничі завдання, що були спрямовані на удосконалення їх компетентностей у сфері виготовлення одягу. Кращі студенти виступили зі звітними доповідями та презентаціями.