0113 червня 2024 року в дистанційному форматі відбулося засідання Ради стейкхолдерів за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта».

02Голова робочої групи Людмила Капелько представила проєкт ОПП і запросила учасників до обговорення, адже якісна реалізація освітньо-професійної програми й успішність професійної підготовки здобувачів освіти значною мірою визначаються наявністю зворотного зв’язку зі стейкхолдерами.

03Слушні пропозиції щодо покращення змісту освітніх компонентів й організації практичної підготовки здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта внесли: директор Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка» Любов БІЛОКОБИЛЬСЬКА; декан факультету дошкільної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка, кандидат педагогічних наук, доцент Інна КУЛІШ; вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) Світлячок» Олена АРУШАНЯН; вихователь-методист Шосткинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Дзвіночок» Наталія ШАЛДА.

04Висловлені пропозиції з боку стейкхолдерів будуть ураховані в ОПП Вступ 2024.

Велика подяка стейкхолдерам за співпрацю!