ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

10В усі часи дружба вважається великою цінністю, адже відшукати по-справжньому вірного друга не просто. Дружба між людьми буває різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, а потрібна звичайна увага, якою ми можемо ділитися зі своїми друзями. Дружба виникає з потреби людини мати когось, з ким можна ділитися радістю й печаллю, кого можна підтримати у важкі часи та порадіти його успіхам. Це почуття, що робить наші дні яскравішими, а серце щасливішим.

01Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, і було створено День друзів, що відзначається 9 червня.

11З нагоди Міжнародного дня друзів 10 червня 2024 року практичним психологом Ольгою Капоріною була проведена акція «Уміння дружити», в ході якої було розкрито значення дружби в житті кожної людини.

12Здобувачі освіти отримали інформацію, як правильно обирати друзів, виробляти в собі якості, що сприяють дружбі, розвивали вміння спілкуватися та підтримувати товариські стосунки, співпрацювати, слухати, висловлювати свою думку, а вправа «Серце побажань» допомогла подарувати теплі слова своїм друзям.

13Отже, нехай дружба буде вашим найціннішим скарбом. Бережіть її, щоб ніякі проблеми чи негаразди не змогли її зламати.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru