10 червня 2024 р. під час зустрічі за круглим столом на тему «Академічна доброчесність в освітній діяльності студентів коледжу», заступник директора з НВР Зоя Туряниця та практичний психолог Ольга Капоріна обговорили зі здобувачами освіти теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, що безпосередньо впливають на неї, вчилися застосовувати теоретичні знання на практиці.

05Дистанційне навчання створює нові виклики для дотримання норм і правил академічної доброчесності. Для здобувачів освіти виникає можливість списування, а для педагогів постає проблема справедливого оцінювання. Зазвичай, коли мова йде про академічну доброчесність, переважно все зводиться до обговорення академічного плагіату. Але не менш важливими питаннями при цьому постають фабрикація, фальсифікація, обман, методи викладання та комунікації зі студентами.

02 cr