Читати книжки – наскільки це модно в наш час? Здається, що не дуже, незважаючи на те, що технологічний процесс створює нам всі умови для того, щоб читати. Ми можемо не купувати книжки, а просто завантажити їх у наші телефонии або планшети і насолоджуватись. До того ж ми маємо величезний вибір: різні автори, книжки іноземною мовою, безліч літературних жанрів.

З метою заохочення студентської молоді до читання 5 лютого в межах тижня ПЦК гуманітарних дисциплін проведений позанавчальний захід «Інформаційний вісник «Літературний акцент. Починаємо читати мовою оригіналу».

Студенти ІV курсу підготували для студентів ІІ курсу поради, з чого почати знайомство з англійською літературою (щодо вибору книжок, написаних неадаптованою англійською мовою), запропонували книги, які потрібно прочитати мовою оригіналу (щоб поповнити свій словниковий запас і зануритися в світ живої англійської).

Студенти мали можливість ближче ознайомитись із добіркою англійської літератури, що була представлена на викладці.

Захід підготувала і провела викладач англійської мови Тетяна Дворянова.

FLhXNsmqQCM

GtufychXi5o