05 лютого у професійно-педагогічному коледжі відбулася виховна година у формі кінолекторію, приурочена 85 річниці подій Великого Голодомору на Україні. Цей захід – перший із циклу, присвячених цій страшній сторінці історії нашої Батьківщини.

Студенти І та ІІІ курсів мали змогу ознайомитися із тематичною добіркою літератури, наданою Глухівською районною бібліотекою, перегорнути сторінки мартиролога, до якого внесено імена людей, закатованих через антигуманну політику уряду. Фільм «Голод 33-го року», у якому свідки тих подій діляться моторошними спогадами голодного дитинства, нікого із присутніх не залишив байдужим.

Скільки б не говорили про події голодомору, але факт залишається фактом: немає нічого страшнішого, як смерть від голоду дітей у той час, коли з країни тонами вивозився хліб, вирощений руками їхніх батьків…

P2050062

P2050065