25 квітня 2024 р. – четвертий день Тижня психології «Мистецтво жити в непростому сьогоденні». Девізом дня став вислів «Кожен наш вчинок продовжує створювати нас самих».

Практичний психолого Ольга Капоріна провела групову онлайн-консультацію «Безпечна поведінка здобувачів освіти під час війни», мета якої полягала в наданні інформації студентам щодо передбачення небезпеки (знання небезпек, що оточують людину, знання фізичних властивостей цих небезпек, уміння розпізнавати природу небезпеки тощо); запобігання впливу небезпеки; подолання небезпеки; створення режиму безпеки.

Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога та інші непередбачувані події, пов’язані з війною, що ми не можемо контролювати. Саме тому важливо розвинути нові навички, сформувати стійкі компетенції поведінки студентів під час перебування в закладі освіти, на вулиці або вдома.

За допомогою психологічних технік попрактикували, як уникнути впливу небезпеки, вчилися розпізнавати природу виникнення, характер розвитку небезпечних ситуацій, усвідомлювати реальні можливості щодо подолання небезпеки, вміти правильно оцінювати ситуацію і раціонально розподіляти свої ресурси та сили.