09 квітня 2024 року відбулось онлайн-засідання ОМО завідувачів відділення, у роботі якого взяли участь завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько й завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко.

Відповідно до програми розглядалися такі питання: формування soft skils у здобувачів освіти ЗФПО на прикладі впровадження дисципліни "Демократія: ідеї на практиці"; участь здобувачів освіти й викладачів у фахових конкурсах, конференціях, олімпіадах; методи профорієнтаційної роботи в сучасних реаліях.
    Завідувачі відділень Сумського будівельного коледжу, Класичного фахового коледжу СумДУ, Роменського фахового коледжу СНАУ поділилися власним профорієнтаційним досвідом.