P1170002

17 січня 2018 року стуленти професійно-педагогічного коледжу зустрілися з фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім?ї, дітей та молоді Тетяною Разіною та лікарем-гінекологом Глухівської ЦРЛ Галиною Манжай, .які запропонували увазі присутніх фільм «Про становлення та охорону репродуктивної функції дівчаток». Лікар надала консультацію щодо попередження небажаної вагітності та профілактики статевих захворювань. Тетяна Разіна ознайомила з роботою соціальної служби та надала реквізити адресної допомоги. Практичний психолог навчального закладу Світлана Крученко надала рекомендації щодо захисту від статевого насилля. Усі присутні отримали буклети «Хвороби, що передаються статевим шляхом».