З   25 листопада по 10 грудня 2017 року в професійно-педагогічному коледжі проходила акція «16 днів проти насилля». У ці дні відзначалися важливі дати: 25 листопада Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби із СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 10 грудня – день прав людини. В ході акції класними керівниками та практичним психологом проведена просвітницька робота, індивідуальне та групове консультування, заняття та тренінги.
IMG 0d57773eec3549b12ace2d0336a2ebe6 V

Студенти разом із практичним психологом розглянули проблему «Насильство у студентському середовищі. Кібербулінг, або агресія в Інтернеті. Як подолати агресію». З нагоди дня прав людини проведений тренінг «Ксенофобія. Ґендерні стереотипи. Стереотипи та їх роль у житті людини і суспільства.»

Для всіх учасників освітнього процесу надавалися індивідуальні тагрупові консультації.

Для підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства були розроблені та поширені поради та рекомендації для батьків, дітей та педагогів.

З метою запобігання проявів насильства працювала анонімна скринька Довіри,  де бажаючі могли викласти свої звернення.

У бібліотеці коледжу  діяла тематична виставка «Ні!» Насильству».