До Дня памяті жертв голодоморів та політичних репресій, який щороку відзначається у четверту суботу листопада у коледжі пройшов тематичний виховний захід «Кривава ціна українського хліба».

PB270029

Перша частина заходу «Переддень голодомору» висвітлила причини голодомору 1932-1933 років. Про здійснення геноциду проти українського народу студенти розповіли у другій частині «Упокорені голодом». Яка була доля дітей у страшні тридцяті роки ХХ століття йшлося у третій частині «Діти – жертви голодомору». В заключній  частина заходу «Запали свою свічку» виступаючі закликали присутніх пам’ятати і не забувати тих, яких давно не має, яких спопелив найстрашніший злочин сталінського тоталітарного режиму – штучний голод 1933 року.

PB270025

Студенти підготували повідомлення, виступи «Звинувачують свідки», переглянули фільм «Чорним по білому» та музичний відеоролик «Свіча». Огляд літератури про голодомор зробила   працівник читальної зали центральної районної бібліотеки Ніна Шубнікова.

PB270017

Учасники заходу вшанували пам’ять про жертв голодомору хвилиною мовчання та закликали вірити в щасливе майбутнє України.

PB270027