Kolledge 1

На шляху до незалежності, в боротьбі за долю і волю свого народу,  Україна завжди втрачала найкращих синів і дочок. Запорізька Січ, Січові Стрільці, Крути… Останні у цьому списку – Герої Небесної Сотні. Саме вони рішуче стали до боротьби зі злом, зуміли «запалити тисячі сердець», заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

IMG 8853

20.11.2017 в актовій залі коледжу пройшла година пам’яті «Герої Небесної Сотні – патріоти своєї держави» (з нагоди Дня Гідності та Свободи), підготовлена викладачем Л.Г.Федотенко. Наші студенти вшанувалиподвиг загиблих під час Революції Гідності – громадян,  які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
IMG 8829
                                                              IMG 8851

Під час заходу студентська молодь читала вірші, виконувала пісні, присутні переглядали відеосюжети.  Захоплюючими були танок «Мамо, не плач, я повернусь весною…» та інсценізація бою на барикаді.  Завідуюча відділу обслуговування Глухівської центральної районної бібліотеки Н.В. Шубникова ознайомила присутніх із низкою творів, у яких вшановується пам’ять Героїв Небесної Сотні

Завершилася  година пам’яті  побажаннями миру і спокою нашій рідній ненці-Україні.
IMG 8839   IMG 8841

IMG 8847      IMG 8848