Kolledge 1

18 листопада 2021 року під керівництвом викладача ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» Карась О. Д. відбулась підсумкова конференція з навчальної практики (спостереження в групах дітей раннього віку) для студентів 31 ДО групи спеціальності 012 Дошкільна освіта.
Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти на високому рівні презентували результати виконаних завдань під час проходження практики, організованої дистанційно.
Керівництво коледжу висловлює подяку методисту Глухівського закладу дошкільної освіти «Зірочка» Пустовій О. П. за участь в онлайн-консультаціях, які були організовані для студентів-практикантів з метою вдосконалення теоретико-методичних та практичних знань, умінь і навичок.