Kolledge 1

З метою вшанування пам'яті великого педагога-мислителя, сприяння впровадження в практику педагогічної діяльності ідей, принципів та розробок гуманної педагогіки, практичної реалізації та широкої пропаганди творчої спадщини класика світової педагогікиВасиля Олександровича Сухомлинського було проведено викладачем педагогіки Тетяною Біліченко КВЕСТ «Я поведу вас, діти, у гарну країну…».

Кожен зі студентів відкрив для себе яскраву зірку педагогіки Василя Сухомлинського, його, як людини добротворця, виніс для себе великий багаж мудрості для подальшого свого життя. У грі зустрілись три команди. Оцінювали КВЕСТ журі у складі методиста Світлани Крученко та завідувача відділенням технологічної освіти Людмили Капелько. Команди отримали карту, на якій позначено 7 станцій. Учасники повинні були пройти по черзі усі станції, на кожній з яких були різні завдання. Із запитаннями вікторини про життя та творчість Василя Сухомлинського студенти справились на відмінно. Учасники підготували інсценізацію казок, де враховувалось: артистизм, уміння донести до глядача правдивість викладу та правильну передачу тексту. Конкурсанти приміряли до себе роль лектора та підготували звернення до учнів, вчителів, батьків з мудрими порадами Сухомлинського. Студентам необхідно було аргументувати повчання з «Дев'яти негідних речей» та підтвердити це прикладами. Після кожного виконаного завдання, команда отримала ключ до успіху – частину мудрого висловлювання, що допомогло виконати останнє завдання.

Готуючись до конкурсу, члени команд побували у ролях літературознавців, екскурсоводів, мистецтвознавців, критиків, майстрів, прочитали твори Василя Сухомлинського, переглянули відеоматеріал, виконали домашнє завдання: створили власний продукт – книгу, буклет, листівку (за власним вибором) у техніці скрапбукінг. Усі присутні та вболівальники мали можливість переглянути кадри з документального фільму про життя та діяльність Василя Олександровича та здійснили віртуальну екскурсію до музею В. Сухомлинського.

Видатний педагог зауважував: «Інженером можна стати за 5 років, а учитися на Людину треба все життя». І якщо студенти отримали бодай пригірщ мудрості Сухомлинського, порад та настанов – впевнені, що це зерно дасть хороші сходи в майбутньому.

20210923 130106

20210923 130129 копия