Kolledge 1

Відповідно до договору про співробітництво між ВСП  «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» та Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України 10 грудня 2020 року в коледжі пройшов семінар на тему «Оцінювання якості підготовки фахівців у коледжах: сучасний стан», в якому взяли участь педагогічні працівники коледжу та доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту ПТО НАПН України Андрій Каленський.

З презентацією можна ознайомитись за посиланням:  «Оцінювання якості підготовки фахівців у коледжах: сучасний стан»

Для ознайомлення із науковими розробками та результатами наукових досліджень співробітників лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах ми використовуємо електронні ресурси офіційного сайту інституту ПТО НАПН України (лабораторія науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах) та базу Електронної бібліотеки НАПН України:

№з/п
Найменування продукції,
рік видання
Електронна адреса Електронної бібліотеки НАПН України
1.
Стандартизація професійної освіти: теорія і практика; монографія / А. А. Каленський, П. Г. Лузан, Н. М. Ваніна, Т. М. Пащенко,   С. Г. Кравець, Т. В. Пятничук. – За наук. ред. А. А. Каленського. –
Житомир: «Полісся», 2018.– 256 с.
2.
Методичні основи стандартизації підготовки молодших спеціалістів у коледжах і технікумах: методичний посібник / А. А. Каленський, П. Г. Лузан, Н. М. Ваніна, Т. М. Пащенко, Н.В. Колісник, І.А.Мося, С. Г. Кравець, Т. В. Пятничук, П.С.Прохорчук; за нак. ред. А.А. Каленського.  Київ: ІПТО НАПН України, 2019.  204 с.
3.
Професійна підготовка молодших спеціалістів за компетентнісним підходом: бібліографічний покажчик / упорядники: Т. М. Пащенко, Н. М. Ваніна, Н. В. Колісник, С. Г. Кравець, Ю. І. Кравець, Т. В. Пятничук.  Житомир: Полісся, 2020.

4.
Стандартизація  професійної   підготовки молодших спеціалістів аграрної, будівельної та машинобудівної галузей: методичні рекомендації / П.Г. Лузан, Т.М. Пащенко, Н.М. Ваніна, Н.В. Колісник,  І. А. Мося. Житомир: «Полісся», 2020. – 202 с.

2681EB22 C390 4E22 8DAE 522F0D9875E1

DB7F6035 F259 4018 8AC3 8B833836BB67