Kolledge 1

17 грудня у професійно-педагогічному коледжі відбулося свято краси та творчості – конкурс «Містер та Міс коледжу». Це було, дійсно, свято: яскраве, позитивне, трохи фантастичне, а трохи ліричне…

DSC 0147

Стиль першого дефіле «Молодь змінює світ»: сучасна, стильна, впевнена у собі молодь... Друге – «Космічне дефіле». У наших конкурсантів фантазія так розгулялася, а творити вони вміють… Один поперед одного красувалися представники різних галактик і цивілізацій. Окрасою свята став конкурс талантів. А на завершення – ніжне, вишукане, граційне вечірнє дефіле.

DSC 0148

До підготоки та проведення свята долучилися випускники коледжу, а теперішні студенти університету Наталія Шкондик та Володир Деньгуб, порадували присутніх своїми виступами. Усі отримали задоволення від виступів танцювального колективу дівчат коледжу. Тематичний екскурс у моду підготувала та провела Дар?я Бокова.

DSC 0185

Конкурсну програму вела чарівна Дар?я Васюк. Музичне оформлення – Олександр Зайцев. Оформлення зали – Олександр Зайцев, Ольга Капоріна, Людмила Корзюкова, Тетяна Бикова, студенти 31ДО групи. Режисер і постановник конкурсної програми – Тетяна Ювченко.

До складу журі входили: Зоя Туряниця, Сергій Бутко, Максим Печений, Анастасія Салівоненко.

DSC 0213

Титул «Міс коледжу» отримала Вікторія Дещенко, «Віце Міс коледжу» – Катерина Кандиба, «Міс Шарм» – Яна Лис, «Міс Сучасність» – Ольга Коротигіна, «Міс Фантазія» – Анастасія Валова, «Міс Грація» – Катерина Кандиба, «Міс Оригінальність» – Альона Гарькавенко, «Міс Романтичність» – Аніта Головінова, «Міс Посмішка» – Вікторія Дещенко, «Міс Вишуканість» – Аліна Науменко.

DSC 0250

Титул «Містер Коледжу» отримав Станіслав Кубан, «Віце Містер коледжу» – Олександр Брухно, «Містер Загадковість» – Олег Петров, «Містер Харизма» – Дмитро Кручинін, «Містер Мужність» – Валентин Даценко, «Містер Галантність» – Микита Артеменко, «Містер Оригінальність» – Станіслав Кубан, «Містер Індивідуальність» – Роман Сапутін.

DSC 0258

DSC 0402