Kolledge 1

DoyouliketospeakEnglish?» – таким запитанням почався усний журнал «Золоті правила спілкування англійською», що провела 27 листопада викладач англійської мови Людмила Федотенко для студентів коледжу, які живають у гуртожитку.

Зараз для нас, українців, відкриті кордони багатьох європейських країн. Ми можемо подорожувати куди захочемо. Будь-яка подорож Європою буде яскравішою, якщо ми зможемо говорити англійською. І для цього не обовязково знати всі тонкощі мови, варто лише оволодіти кількома базовими фразами, необхідними для того, щоб нас зрозуміли іноземці.

Усім відомо, що вивчати іноземну мову найефективніше у процесі живого спілкування з іншими користувачами. Тож, гортаючи сторінки «усного журналу», студенти спробували правильно вітатися та прощатися один з одним, вчилися тому, як можна ввічливо розпочати розмову і закінчити її, попросити допомоги. Ознайомилися з фразами, які можна застосовувати під час користування різними видами транспорту, перетину митниці, купівлі товарів та користування банкоматами. На завершення присутні переглянули відео з поясненням усіх тонкощів вживання різних мовленнєвих конструкцій.

Захід викликав у присутніх хвилю позитивних емоцій та надав віри у свої сили. А тим, хто й досі сумнівається, чи зможуть вони оволодіти іноземною мовою, можемо сказати, що це зовсім не важко – трохи часу і бажання. Уміння говорити англійською дозволить вам спілкуватися із великою кількістю людей у всьому світі, тож «LetsspeakEnglish!».