Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

У межах заходів з нагоди відзначення Дня памʼяті та примирення, 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з 6 по 8 травня у професійно-педагогічному коледжі проходила виставка студентських творів-привітань «Листівка ветеранові».

изображение viber 2

Студенти коледжу: Андрій Чмирков (31ТП), Станіслав Кубан (31Тр),Валерія Гасич (21Ф), Аміна Петрова, Ірина Кривонос (31ДО), Галина Малиш (21ТЛ), Дарʼя Васюк, Дмитро Медведєв, Альона Гарькавенко, Дмитро Бойко (11ФВ), Анна Головач (11Ф), Дар’я Ломакіна (11ДО), Анна Журомська (21ДО), взяли участь у написанні листівок українською та англійською мовами. Свої щиросердні вітання у прозі та віршах студенти доповнили малюнками й ілюстраціями, створили оригінальні листівки у формі гімнастерки, квітів тощо. Усі роботи зайняли гідне місце на виставці.

изображение viber 4

Разом зі студентами, викладачі ПЦК гуманітарних дисциплін (Людмила Федотенко, Тетяна Дворянова, Олена Усок, Оксана Сорока, Людмила Корзюкова) бажають ветеранам здоровʼя і довголіття та докладуть усіх зусиль, щоб зберегти памʼять про тих, хто довгими шляхами йшов до цієї Перемоги.