Kolledge 1

17 травня студенти професійно-педагогічного коледжу взяли участь у міському заході з нагоди Дня Європи. Наш навчальний заклад представляв Іспанію. Студенти взяли участь у святковій ході з прапорами України, Іспанії та Євросоюзу в іспанських та українських національних костюмах.

P5170002

Інформаційний блок забезпечувала Каріна Ювченко. Творчий номер – запальний іспанський танок у виконанні Насті Личової та Оксани Зайцевої. Присутнім вручили інформаційні буклети про Іспанію та пригостили усіх традиційними іспанськими канапе. Танцювальний флеш-моб провели Настя Личова, Оксана Зайцева, Аміна Петрова, Вікторія Дещенко.

P5170020

До участі в заході студентів підготували викладачі: Оксана Сидоренко, Тетяна Ювченко, Наталія Приходько, Тетяна Бикова.

P5170026

P5170004