Kolledge 1

«Вінок Шевченківських поезій, присвячений жінкам». Таку назву мав присвячений 205-ій весні від часу народження Тараса Шевченка, захід, проведений у професійно-педагогічному коледжі 11 березня, що підготували викладачі Олена Усок, Людмила Корзюкова та Оксана Сорока.
P3110007

Ознайомившись із життєвими подіями, що зумовили написання творів, присвячених жіночій долі й коханню, присутні відкрили багато чого нового про особисте життя геніального українського поета, розкрили таємниці його творчості, її тематики, головних сюжетів. Відчули, що саме жіночий ідеал, суголосний із народним ідеалом жінки, коханої, дружини, шукав Тарас Шевченко, прагнучи виходу зі стану самотності.

P3110011

У виконанні читців, студентів коледжу, звучали поетичні рядки віршів «Ми вкупочці колись росли ...», «Якби з ким сісти хліба з'їсти», «Моя ти любо! Мій ти друже!» тощо. Не без уваги залишилися поетичні спогади поета про особливо дорогих для нього людей – матір і сестер («Якби ви знали, паничі ...», «Сестрі»). Пройнявшись радістю кохання поета і водночас невимовним душевним болем, студенти 11ФВ, 11 Тр, 11 ДО та 21 ДО груп засвідчили неабиякі вміння декламувати поетичні твори Шевченка.
P3110009P3110010P3110017P3110008