Kolledge 1

21 листопада викладач коледжу Ольга Ковальова провела годину пам’яті з нагоди Дня Гідності та Свободи.

PB210014

У ході заходу ведучі Іван Москаленко (студент 41Тр групи) та Альона Ющенко (студентка 11Ф групи) згадали, як 5 років тому трагічні події на Майдані назавжди змінили історію нашої Держави, а український народ продемонстрував прагнення до життя без корупції, утвердження і збереження прав і свобод.

PB210002

Учасники заходу: Ігор Жигирей, Ярослав Мамедов (студенти 11Тр групи) та Кирил Іванько (студент 11ТП групи) у хронологічний послідовності розказали про розвиток подій Євромайдану; Єлизавета Андрієнко, Анна Головач та Вероніка Скоблік (студентки 11Ф групи) декламували поетичні рядки поезії Майдану «Памяті Небесної Сотні…».

PB210005

PB210016