Kolledge 1

З 01 по 08 жовтня 2018 року у коледжі проходив Тиждень правових знань, приурочених до Дня юриста.

Викладачі Неля Геращенко та Наталія Приходько провели годину спілкування «Відповідальність підлітків за свої вчинки», куди запросили інспектора з ювінальної превенції Глухівського відділу поліції капітана поліції Віктора Пітутіна.

пит

Практичний психолог Ольга Капоріна та викладач Людмила Буц провели тренінг «Законодавство, яке мене захищає».

IMG 20181008 134125

Викладачі Наталія Решетняк, Ірина Войтенко, Олена Карась організували дискусію «Права та обов?язки. Гарантія свободи та рівності», куди запросили начальника юридичної служби Глухівської міської ради Олександра Демченка.

Дискусія

Викладачі Світлана Дехтярьова, Олена Усок, Людмила Корзюкова організували та провели відкритий мікрофон «Я маю право мати право на життя», учасником якого став адвокат Олександр Дехтярьов.

ідкритий мікрофонВикладачі Людмила Федотенко та Ніна Синиця провели правознавчий ринг.

Праоий ринг

Праоий ринг 2

Викладачі Оксана Сидоренко, Ольга Ковальова та Марина Залюбівець провели бесіду за круглим столом «Права та свободи. Історія та сучасність».

Бесіда

Викладачі Артем Заїка, Валерій Сорока та Микола Чмирков провели зі студентами ділову гру «Магістри юстиції».

Гра. Магістри юстиці

Викладачі Оксана Сорока та Ігор Москаленко організували для студентів випускних груп тренінг «Правові основи працевлаштування випускників коледжу», який провели юрист-консульт філії СОЦЗ (Гдухівської) Оксана Самохвалова та провідний фахівець із працевлаштування СОЦЗ (Гдухівської) Ірина Арсьонова.

Тренінг з ипускниками

Викладачі Тетяна Дворянова та Ірина Скрипник провели відеолекторій «Біле рабство або торгівля людьми».

Кінолекторій

У читальній залі бібліотеки коледжу діяла тематична виставка літератури «Закон і право для всіх єдині». Студенти підготували бюлетень на правову тематику.

Книжкоа истака. Бюлетень