Kolledge 1

21 травня у межах співпраці відбулася зустріч викладачів коледжу з науковцями Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

P5210001

З вітальним словом виступив директор коледжу Ребченко Олександр Мефодійович. Від студентів коледжу привітав гостей піснею Ігор Шум.

Лузан Петро Григорович, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах ІПТО НАПН України, розповів про проблеми та перспективи стандартизації професійної освіти.

Пуховська Людмила Прокопівна, доктор педагогічних наук, професор, провідний науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання ІПТО НАПН України, зупинилася на тенденціях стандартизації професійної підготовки майбутніх фахівців у країнах ЄС.

Колісник Надія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах ІПТО НАПН України, зробила аналіз сучасного стану стандартизації освіти молодших спеціалістів у аграрній галузі.

Каленський Андрій Анатолійович, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах ІПТО НАПН України, провів з викладачами коледжу тренінг.

Смирнова Ірина Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, провідний науковий співробітник лабораторії технологій професійного навчання ІПТО НАПН України, розповіла про діяльність інституту, умови вступу до магістратури, аспірантури та докторантури ІПТО НАПН України.

У фойє коледжу: була представлена виставка студентських робіт з декоративно-ужиткового мистецтва; студенти провели майстер-класи з виготовлення вітражів, паперопластики тощо.

Захід організувала та провела заступник директора коледжу з НВР, кандидат педагогічних наук Туряниця Зоя Василівна.

P5210004

P5210006