Kolledge 1

19 березня викладачі економічних дисциплін Микола Чмирков та Мілана Колтакова провели в коледжі інтелектуальнау гру «Економічний брейн-ринг».
P3190003

Метою проведення гри було підвищення інтересу студентів до вивчення економічних дисциплін, розвиток творчого мислення, ініціативи, вміння висловлювати та обґрунтовувати свої думки тощо.

Учасниками брейн-рингу стали студенти ІІ та ІІІ курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Вониоб?єдналися в команди:«Біткоїни» (21Ф група) та «БІ4Г» (31Ф група).
P3190002

Гра складалась з 3 раундів, в яких кожна команда мала можливість показати не лише свої знання та ерудицію з економічних дисциплін, а й розкрити свою креативність та творчий потенціал.
P3190001

У результаті, з невеликою перевагою, перемогла команда «БІ4Г», котра показала гарні знання з економіки та вміння працювати в команді.