Kolledge 1

19 березня «Технологічним батлом» розпочався тиждень ПЦК технологічної освіти, що організували та провели викладачі: Тетяна Бикова та Світлана Дєхтярьова.

Для виявлення серед студентів спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) та студентів спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології) найкращих та найконкурентоспроможніших була організована конкурсна програма. Студенти різних курсів двох спеціальностей сформували команди по 10 учасників.
P3190090

Змагання проходило у 3 раунди: 1 раунд «Термінологія», 2 раунд «Лайфхак», 3 раунд «Інтуїція». Не зважаючи на командне протистояння, переважна кількість завдань відбулася у формі двобою.Суперники обиралися шляхом жеребкування. За кожну перемогу у двобої команди отримували 2 бали. За нічию – по балу кожній команді. Еквівалентом кожного балу була цукерка до командного кошика.
P3190040

Завдання першого раунду були розраховані на знання та розуміння основних понять з технологій: обробки деревини, виготовлення одягу, приготування їжі та інноваційних педагогічних методів і прийомів. У другому раунді конкурсанти використовували набуті знання та власний досвід у нестандартних ситуаціях. Завдання третього раунду вимагали кмітливості, розумової спритності та логічного мислення.
P3190007P3190064P3190102

У результаті «запеклої» і дуже емоційної боротьби перемогу здобула збірна команда студентів спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології).

P3190108