Kolledge 1

З 7 по 19 березня в коледжі проходила художня виставка студентських малюнків «Шевченківський вернісаж».

У своїх роботах Анжела Забіяка (21 ТЛС), Аліна Антипенко (31 ДО), Марина Сорока (31 ДО), Марія Сєрих (31 ДО), Оксана Полякова (31 ТЛ), Аміна Петрова (21 ДО), Інна Пурис (31 ФВ), Христина Старцева (31 ФВ), Ірина Сорока (21 ТЛ), Ірина Зайцева (31 ФВ), Сергій Кудіменко (31 ФВ), Юлія Бізєва (21 ДО), Катерина Поцелуєва (21 Ф), Анастасія Личова (21 ФВ), Анастасія Дяченко (31 ДО), Валерія Бакуменко (41 ФВ), Ольга Кирпиченко (31 ТЛ), Анна Загорулько (21 ТЛС), Марія Ковтун (21 ДО) намагалися передати неповторний світ поезії Великого Кобзаря.
P3140001

Було створено шедеври до багатьох віршів та поем Тараса Шевченка: «Катерина», «Заповіт», «Мені тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати», «Тополя», «Тече вода з-під явора…», «Наймичка», «Із-за гаю сонце сходить…», «Причинна», «Зацвіла в долині червона калина…», «Думка» та багато ін.

Виставка перетворилася на справжню скарбницю талантів.

Організувала й підготувала виставку викладач української мови та літератури Олена Усок.