Kolledge 1

12 березня в читальній залі гуртожитку № 2 Глухівського НПУ ім. О. Довженка викладач професійно-педагогічного коледжу Дмитро Синиця провів відеолекторій «Небезпечні знахідки».
P80312 170424

Студенти дізналися, що кожного року на території України виявляють десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що залишились з часів минулих вієн, збройних конфліктів та діяльності колишніх військових полігонів і частин. Десятки людей щороку отримують поранення і каліцтва, гинуть як від незнання правил безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів, так і від необережності, при намаганнях власноруч розібрати чи знешкодити боєприпас, здати його на металобрухт.

З’ясували, що знешкодити вибухонебезпечний об’єкт можуть лише спеціально підготовлені рятувальники-піротехніки Міністерства надзвичайних ситуацій. Їх необхідно викликати за номером 101 при знаходженні предмета, який схожий на боєприпаси або його рештки.