Kolledge 1

06 лютого у межах проведення методичного тижня ПЦК гуманітарних дисциплін викладачем Оксаною Сорокою було проведене відкрите заняття з української мови на тему «Розвиток зв’язного мовлення. Усний твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі». Викладач продемонструвала методичні інновації, зокрема використання прийомів ейдотехніки для формування комунікативної компетенції студентів.

У ході заняття студенти 11Ф групи активно обговорювали своє бачення сучасної родини, добирали асоціації «вічний образ» літератури – моральна риса, втілена ним; працювали над створенням власного висловлювання на тему «Моє бачення ідеалу взаємин в сім'ї».

Хочеться відзначити, що в сучасному, часом жорстокому суспільстві, у якому ми живемо, найціннішими моральними якостями підлітки вважають любов, милосердя, турботу та взаєморозуміння, а сімейне щастя вбачають у доброті, відвертості та чуйності.

P2060003

P2060012