Kolledge 1

22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Сьогодні у коледжі відбувся урок Соборності, на якому студенти дізналися про події 22 січня 1919 р., коли було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що було першим кроком до об’єднання українських земель та вшанували пам'ять героїв, які боролися за єдність та незалежність України.

У підготовці та проведенні заходу взяли участь студенти І та ІІ курсів: Валерія Гасич та Оксана Скиба (11Ф), Каріна Ювченко (21ДО), Вікторія Дещенко (21ТЛ). Також була запрошена завідуюч читальною залою Глухівської районної бібліотеки Ніна Шубнікова, яка представила літературу з даної теми, що є в наявності у бібліотеці.

Студенти підготували фотоколаж «Я люблю Україну».

Організатор заходів – викладач історії Оксана Сидоренко.

P1220005

P1220009