Kolledge 1

29 листопада 2017 року в місті Глухів відбулося засідання міжрегіонального методичного об´єднання працівників психологічної служби на тему «Булінг у сучасній школі: наслідки, профілактика». Практичний психолог професійно-педагогічного коледжу Світлана Крученко виступила з доповіддю «Кібербулінг як одна із форм психологічного насилля. Профілактика в освітньому середовищі».
IMG d127310ebd85cfc6bfb5cf412e983a6d V

Психолог висвітлила поняття кібербулінг як  нової форми агресії у молодіжному середовищі та поділилася   методами й формами роботи з педагогами, підлітками та батьками, які застосовує у своїй роботі. Учасники методичного об´єднання взяли активну участь у майстер-класах. Захід пройшов цікаво,  насичено, інформативно.