ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

У кожної людини настає пора визначення життєвих пріоритетів і цілей, коли від зробленого вибору залежить все її подальше життя. Кожен випускник має зробити самостійний крок у майбутнє, обравши ту професію, яка буде приносити задоволення, допоможе стати успішним та впевнено йти вперед.

8 квітня 2017 року в Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся традиційний щорічний захід – День відкритих дверей. Його відвідали майбутні випускники професійно-технічних навчальних закладів, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста, району Сумської та Чернігівської областей, їх батьки та члени педагогічного колективу коледжу.

У фойє коледжу було розміщено виставки творчих робіт студентів та викладачів, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, спортивних досягнень, проводилися майстер-класи.

Із вітальним словом до гостей звернувся директор Професійно-педагогічного коледжу Ребченко Олександр Мефодійович. Він окреслив перспективи розвитку навчального закладу та запросив майбутніх абітурієнтів на навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Шилко Сергій Олексійович повідомив про умови та особливості вступної кампанії 2017 року, детально ознайомив зі спеціальностями, за якими буде здійснюватися набір студентів.

Оскільки студентське життя – це не лише навчання, наші студенти мають усі можливості розкрити свої таланти та творчі здібності в художній самодіяльності.

Студенти коледжу, представники кожної зі спеціальностей, яскраво представили свій майбутній фах, продемонструвавши не лише його особливості та специфіку, а і довели, що у нас навчаються талановиті особистості, перспективні та успішні спортсмени, креативні та умілі творці прекрасного.

Наприкінці заходу усім бажаючим було запропоновано відвідати екскурсії навчальним закладом.