Відокремлений структурний підрозділ
«
Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

У кожної людини настає пора визначення життєвих пріоритетів і цілей, коли від зробленого вибору залежить все її подальше життя. Кожен випускник має зробити самостійний крок у майбутнє, обравши ту професію, яка буде приносити задоволення, допоможе стати успішним та впевнено йти вперед.
1

8 квітня 2017 року в Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся традиційний щорічний захід – День відкритих дверей. Його відвідали майбутні випускники професійно-технічних навчальних закладів, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста, району Сумської та Чернігівської областей, їх батьки та члени педагогічного колективу коледжу.


6

У фойє коледжу було розміщено виставки творчих робіт студентів та викладачів, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, спортивних досягнень, проводилися майстер-класи.

24311

Із вітальним словом до гостей звернувся директор Професійно-педагогічного коледжу Ребченко Олександр Мефодійович. Він окреслив перспективи розвитку навчального закладу та запросив майбутніх абітурієнтів на навчання.
5

Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Шилко Сергій Олексійович повідомив про умови та особливості вступної кампанії 2017 року, детально ознайомив зі спеціальностями, за якими буде здійснюватися набір студентів.

Оскільки студентське життя – це не лише навчання, наші студенти мають усі можливості розкрити свої таланти та творчі здібності в художній самодіяльності.
712

Студенти коледжу, представники кожної зі спеціальностей, яскраво представили свій майбутній фах, продемонструвавши не лише його особливості та специфіку, а і довели, що у нас навчаються талановиті особистості, перспективні та успішні спортсмени, креативні та умілі творці прекрасного.
81013

Наприкінці заходу усім бажаючим було запропоновано відвідати екскурсії навчальним закладом.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru