ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

З 27.03.17 р. по 31.03.17р.у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського НПУ ім.О.Довженка було проведено щорічний, традиційний тиждень предметної (циклової) комісії технологічної освіти.
Заходи тижня сплановані у відповідності до планів навчальної та виховної роботи коледжу з врахуванням побажань студентів та професійних інтересів викладачів ПЦК.пцк

Переважна більшість заходів мала пізнавальне, розвиваюче, естетичне, креативне спрямування

Понеділок. 27.03.17. Актова зала коледжу

Конкурс творчих робіт студентів «Мій стиль – моя Україна»

Конкурс «Мій стиль – моя Україна» передбачав виявлення креативних, активних, ініціативних студентів, пріоритетним напрямом творчої діяльності яких є популяризація державної символіки, національних, матеріальних та духовних цінностей, актуалізації використання ними відповідних елементів у процесі творчої діяльності.

Конкурс було проведено у плідній співпраці голови ПЦК технологічної освіти Бикової Т.Б. та голови ПЦК гуманітарних дисциплін Усок О.В.

Журі Конкурсу очолив директор коледжу Ребченко О.М., а до його складу увійшли досвідчені педагоги коледжу: Туряниця З.В., Крученко С.В., Карась О.Д., Дехтярьова С.В., Сєврюкова В.Є., Сидоренко О.М.

Студенти продемонстрували не тільки вміння створювати предмети декоративно-ужиткового мистецтва, прозові та віршовані твори на задану тематику, а й презентувати результати своєї діяльності

Кращі роботи студентів були розміщені на виставці

Вівторок. 28.03.17

Захист педагогічної практики студентами 41 Т групи (підсумкова конференція)

Керівник практики: Малишева Н.В., методист: Заїка О.М.

Середа. 29.03.17

Виставка-розпродаж Пасхальних сувенірів

Організатори ярмарки Дехтярьова С.В. та Сєврюкова В.Є.

6Четвер 30.03.17

Виставка робіт студентів «Толерантність і технічна творчість

Виставку підготували Бикова Т.Б., Дехтярьова С.В., Синиця Д.О.

Показ моделей «Золота вишиванка»

(за результатами роботи гуртка«Створення сценічного костюма»)

Керівник гуртка: Бикова Т.Б., художній керівник: Ювченко Т.М.

П’ятниця. 31.03.17

Акція «Шпаківня» Організатор: Синиця Д.О.

Експозиція різноманітних моделей шпаківень, виготовлених руками студентів